Rezervasyon Sözleşmesi

KONAKLAMA ŞARTLARI VE KOŞULLAR

 

1. Klima, elektrik, su, gaz, anahtar teslimi, birer takım yatak tekstili ve banyo havlusu, giriş ve çıkış temizlikleri, konaklama fiyatına dahil olup ekstra bir ücretlendirme bulunmamaktadır.

 

2. Misafir kiralama dönemi sonunda, en geç 10.30'da herhangi bir uyarı ya da kanuni yaptırım gerektirmeden evi boşaltacağını kabul ve taahhüt eder.

 

3. Evde kalan kişi sayısı evdeki yatak kapasitesine uygun olmalıdır. Kontratta belirtilen kişi sayısının üzerinde konaklama yapılamaz.

 

4. Gelişle birlikte kiracıdan, hasar depozitosu olarak 500 TL alınır ve çıkışta yapılan kontrolde kiracının evde herhangi bir hasara veya kayba yol açmadığı tespit edildiğinde bu meblağ çıkışta kiracıya aynen iade edilir.

 

5. Giriş gününde eve en erken giriş saati 15.00, çıkış gününde en geç çıkış saati 10.30’dur. Bir önceki veya bir sonraki giriş veya çıkış saatleri uygunluğuna göre daha erken giriş veya daha geç çıkış yapılabilir.

 

6. Eve evcil hayvan kabul edilmez…

 

7. Misafir konaklama boyunca güvenlik kurallarına uymakla, kendi güvenliğini ve sağlığını korumakla yükümlüdür. Konaklama süresince oluşabilecek kaza, yaralanma ve diğer olumsuzluklardan dolayı ev sahibi sorumlu değildir.

 

8. Aşırı gürültü, taşkınlık, eve ve çevreye zarar verme, diğer site sakinlerini rahatsız etme gibi faaliyetler sergileyen kiracılar maksimum 1 defa uyarılır. Rahatsızlığın devamı durumunda kiracılar ücret iade etmeksizin evden çıkartılır.

 

9. Rezervasyon iptali ve ön ödeme iadesi: Konuk rezervasyonu, geliş tarihinden 30 gün ya da daha fazla bir süre önce iptal ettirirse ön ödeme iade edilir. Konuk rezervasyonu 30 günden daha az bir süre önce iptal ettirirse ön ödeme iade edilmez.